TAROT– Rozkład Partnerski Magia Losu

197.00 

Szukasz szczęścia w miłości? Chcesz poznać uczucia drugiej osoby i dowiedzieć się, czy jesteście sobie pisani? Tarot – rozkład partnerski – to Twój drogowskaz.

Kieruj się nim, aby podjąć najlepsze decyzje i zaznać szczęścia w sferze uczuć. Tarot partnerski, zwany Lustrem Uczuć, pozwoli Ci poznać prawdę o ukochanym.

Czy myśli o Tobie? Ma wobec Ciebie plany, a może coś powstrzymuje go przed kontaktem? Czy czeka Was wspólna przyszłość?

Rozkład partnerski wskaże Ci możliwości i podpowie dalsze kroki oraz ostrzeże przed przeszkodami, oraz zagrożeniami.

Opinie zadowolonych klientek

 

Szukasz szczęścia w miłości? Chcesz poznać uczucia drugiej osoby i dowiedzieć się, czy jesteście sobie pisani? Tarot – rozkład partnerski – to Twój drogowskaz. Kieruj się nim, aby podjąć najlepsze decyzje i zaznać szczęścia w sferze uczuć.

Tarot Rozkład Partnerski

Tarot partnerski, zwany Lustrem Uczuć, pozwoli Ci poznać prawdę o ukochanym. Czy myśli o Tobie? Ma wobec Ciebie plany, a może coś powstrzymuje go przed kontaktem? Czy czeka Was wspólna przyszłość?

Rozkład partnerski wskaże Ci możliwości i podpowie dalsze kroki oraz ostrzeże przed przeszkodami, oraz zagrożeniami.

Masz wątpliwości co do uczuć ukochanej osoby? Rozkład tarota na związek to wróżba dla Ciebie. Lustro uczuć podpowie Ci, czy Wasze plany są spójne oraz kiedy możesz spodziewać się przełomu.

Daj sobie szansę na miłość i szczęście. Pozwól kartom podpowiedzieć Ci, kiedy wykonać krok naprzód.

Pozwól kartom wskazać drogę

Tarot (rozkład partnerski) nie zagwarantuje Ci spełnienia marzeń ani szczęścia w miłości. Rolą wróżby jest wskazanie drogi, którą powinnaś podążyć, aby zrealizować swoje cele. Wysłuchaj, co chcą powiedzieć Ci karty i podejmij własną decyzję.

Dowiedz się, co naprawdę myśli Twoja druga połówka. Poznaj jej nastawienie, plany oraz wątpliwości. Dzięki temu podejdziesz do sytuacji na zimno i rozegrasz ją w sposób najkorzystniejszy dla Was obojga.

Przejrzyj się w Lustrze Uczuć i upewnij co do własnych emocji, zamiarów i niepewności. Pozwól kartom zajrzeć w głąb Ciebie i wyjąć stamtąd prawdę, której być może sama nie dostrzegasz. Wróżba pomoże Ci spojrzeć z dystansem na Twoje uczucia.

Nie rezygnuj ze szczęścia i zamów wróżbę!

Jeśli szukasz drogowskazu w swoim związku, który pokieruje Cię w działaniach, to odpowiedzią na Twoje potrzeby jest właśnie rozkład partnerski. Na pewno pomoże Ci na chłodno przeanalizować aktualną sytuację i wskaże możliwe rozwiązania problemów.

Skorzystaj ze swojej szansy na miłość. Podejmij kroki wskazane przez karty i zbliż się do ukochanej osoby. Nie pozwól, aby przez brak wskazówek i motywacji do działania ominęło Cię prawdziwe uczucie.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem do zadania pytania. Prześlij mi swoje pytanie do Kart Tarota! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TAROT– Rozkład Partnerski Magia Losu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

  • tarot-milosny-dla-singli
  • tarot-magia-kart-magia-losu
  • tarot-ogolny-magia-losu
Shopping Cart
tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01TAROT– Rozkład Partnerski Magia Losu
197.00 
Scroll to Top