Pytania i odpowiedzi

Rytuały:

1. Czy muszę być zaangażowana w proces?

Rytuały które oferuję moim klientom są zaprojektowane w taki sposób, aby były jak najbardziej skuteczne. To właśnie Twój udział pomaga ukierunkować go najsilniej na osobę, na której Ci zależy. Nie obawiaj się, Twoje zadania nie jest skomplikowane, a przed każdą ich częścią otrzymujesz ode mnie dokładną instrukcję, utrzymujemy również stały kontakt, aby zapewnić Ci maksimum komfortu. Dzięki wspólnym, równoległym działaniom, wzmacniamy siłę i moc Rytuału.

2. Czy to działa?

Rytuał zawsze działa, jednak w zależności od sytuacji, jego efekty mają inną siłę, nie ma ogólnej reguły która określałaby jak “mocno” od zadziała dla Ciebie, to będziemy mogły określić dopiero przy konsultacji.

3. Jak długo trzeba czekać na efekty?

Standardowo, efekty pojawiają się od 4 do 7 tygodni, jednak wszystko zależy od sytuacji, w której się znajdujesz. Te wyjątkowo trudne i skomplikowane mogą wymagać nieco dłuższego czasu, aby zacząć dostrzegać efekty Rytuału.

4. Czy muszę znać osobę, pod którą będę wykonywać Rytuał?

Nie musi być to osoba z którą utrzymujesz bliskie kontakty, jednak wymaganym jest, aby był to ktoś, z kim miałaś bezpośredni kontakt. Rytuał nie zadziała np. w przypadku artysty zza oceanu lub ulubionego aktora.
 

5. Czy rytuał może zaszkodzić mi lub osobie pod którą będzie wykonywany?

Nie. We wszystkich swoich działaniach posługuje się białą magią, energią światła, która jest czysta i dobra w swojej naturze, żaden z moich produktów nie będzie wywoływał negatywnych skutków ubocznych.

Lustro uczuć:

1. Czy to musi być mój partner?

Tak, musi być to Twój partner,  Rozkład Partnerski, inaczej Lustro Uczuć, bada energię i głębokie emocje wymieniane między partnerami, w przypadku, gdy jest to relacja z krótkim stażem lub relacja bez emocjonalnych zobowiązań, rozkład może podać nam wypaczony/nieprawdziwy obraz rzeczywistości.

2. Czym jest lustro uczuć?

 Jest to forma rozkładu przeznaczonego dla partnerów z dłuższym stażem, chcących poznać ogólny obraz ich relacji. Dzieli się on na trzy główne segmenty – myśli, uczucia oraz działania. Jest to forma rozkładu, przy której nie zadajesz  mi bezpośrednich pytań, podajesz jedynie datę urodzenia – Swoją i partnera, oraz określasz w dwóch zdaniach bieżącą dynamikę Waszej relacji. 

3. Czy na pewno dowiem się wszystkiego, co chce wiedzieć?

Z racji tego, że Rozkład Partnerski ma odgórnie przyjętą formę rozkładu, nie zawsze odpowie  na nurtujące Cię pytania – jeżeli interesuje Cię odpowiedź na bardzo konkretne aspekty Waszej relacji – wybierz bezpośrednie pytania do kart tarota.

Pytania do kart:

1. Czy muszę znać datę urodzenia danej osoby?

Data urodzenia jest moim punktem zaczepienia przy stawianiu kart, bez niej rozkład nie będzie ukierunkowany pod Ciebie (lub osoby o które pytasz).

2. Co jeśli nie znam daty urodzenia osoby o którą pytam?

 Przeprowadzenie takiego rozkładu jest możliwe, jednak w takiej formule będzie istniało ryzyko, że karty podadzą wypaczony lub nieprawdziwy obraz rzeczywistości.

3. Czy muszę zadać wszystkie wykupione pytania od razu?

Tak, jeśli wykupujesz pakiet pytań, jest on uznawany jako jednorazowa usługa, która wykonywana jest w całości. 

4. Czemu nie otrzymałam odpowiedzi do 24 godzin?

W przypadku braku odpowiedzi istnieje kilka przyczyn, takich jak:
  • podanie błędnych informacji/brak informacji (zły adres mailowy, błędna data urodzenia lub jej brak – jeśli wymagane jest uzupełnienie brakujących informacji, postawienie rozkładu może się wydłużyć),
  • indywidualne ustawienia plików cookies w Twojej skrzynce mailowej (niektóre zabezpieczenia skrzynek mailowych traktują wiadomości ode mnie jako SPAM, sprawdź swój folder SPAM),
  • płaciłaś/eś tradycyjnym przelewem i transakcja jeszcze się u mnie nie pojawiła, realizacja usługi nastąpi dopiero po jej zaksięgowaniu.

W przypadku braku wróżby skontaktuj się ze mną przez zakładkę “kontakt” lub przez moją stronę na FB.

Shopping Cart
Scroll to Top