, , ,

TAROT – 3 pytania Magia Losu

79.00 

Wróżba z trzech kart to jeden z najpopularniejszych rozkładów tarota. Pozwala uzyskać informacje o przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Wskazuje drogę i ułatwia podejmowanie ważnych decyzji, które mają wpływ na nasze życie. 

Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci spojrzeć na Twoją przeszłość i przyszłość z zupełnie nowej perspektywy, pomoże Ci w tym tarot. Te trzy karty wystarczą, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie samej i wziąć życie we własne ręce.

Opinie zadowolonych klientek

 

Tarot 3 pytania. Wróżba z trzech kart to jeden z najpopularniejszych rozkładów tarota. Pozwala uzyskać informacje o przeszłości, teraźniejszości lub przyszłości. Wskazuje drogę i ułatwia podejmowanie ważnych decyzji, które mają wpływ na nasze życie.

Tarot – 3 pytania do kart

Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w przyszłości? Spojrzeć na swoje życie z dystansem? Uświadomić sobie, czego tak naprawdę pragniesz i potrzebujesz? A może szukasz rady, która pomoże Ci przywrócić Twoje życie na właściwe tory i w końcu zaznać spełnienia?

Jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci spojrzeć na Twoją przeszłość i przyszłość z zupełnie nowej perspektywy, pomoże Ci w tym tarot. Te trzy karty wystarczą, aby dowiedzieć się nowych rzeczy o sobie samej i wziąć życie we własne ręce.

Wylosuj trzy karty tarota…

… i dowiedz się rzeczy, które pozwolą Ci odmienić swój los. Czy powinnaś oddać swoje serce właśnie tej osobie? A może niebawem w Twoim zasięgu pojawi się ktoś inny? Jak ułożą się Twoje sprawy związane z miłością, karierą, zdrowiem i finansami?

Na te i inne pytania odpowie Ci tarot. Te trzy karty są w stanie dać Ci informacje, których potrzebujesz i odmienić Twoje dalsze życie.

Jak działa wróżba z 3 kart tarota?

Tarot nie przewidzi Twojej przyszłości, za to powie Ci, co powinnaś zrobić, aby osiągnąć swoje cele. Jeśli masz wątpliwości dotyczące jakiejkolwiek dziedziny życia, moje karty posłużą Ci jako drogowskaz. Od Ciebie zależy, czy skorzystasz z pomocy i zdecydujesz się obrać nową, lepszą drogę.

Trzy karty wylosowane przeze mnie dla Ciebie – pomoże Ci uświadomić sobie, czego chcesz od życia. Samo rozłożenie kart nie wywoła żadnych zmian w otaczającym nas świecie. Wróżba z 3 kart tarota opisuje rzeczywistość, ale nie ma na nią wpływu. Dopiero nasza ingerencja, czyli podjęcie odpowiednich kroków, podpowiedzianych nam przez karty, pozwoli wprowadzić w życiu zmiany.

Wylosowanie kart i odpowiednie zinterpretowanie ich pozwoli Ci zyskać nowe spojrzenie na Twoją aktualną sytuację. Nie bój się, że ominie Cię coś dobrego. Magia tarota otoczy Cię opieką i pokieruje Tobą tak, abyś podjęła najlepsze dla siebie decyzje.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem do zadania pytania. Prześlij mi swoje pytanie do Kart Tarota! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin

Może spodoba się również…

  • swieca-kochankow-magia-losu
  • rytual-podstawowy-magia-losu-img
  • tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01
  • tarot-na-milosc-magia-losu-img-03
Shopping Cart
tarot-3-pytania-magia-losuTAROT – 3 pytania Magia Losu
79.00 
Scroll to Top