, , , ,

Interpretacja SNU

197.00 

Z pewnością czasami zastanawiasz się: co oznacza mój sen? Dlaczego śnią mi się takie głupoty? Czemu z całego snu w pamięć zapadł mi tylko jeden element?

Interpretacja snu przez profesjonalną wróżkę pomoże Ci rozwiać wątpliwości i dowiedzieć się, co chce Ci przekazać Twoja podświadomość.

Rozpraw się ze sprawami, które Twój umysł spycha na dalszy plan. Staw czoła swoim problemom.

Skonfrontuj się z rzeczami, które wydawały Ci się mało istotne, choć w rzeczywistości mają ogromny wpływ na Twoje życie.

Opinie zadowolonych klientek

 

Interpretacja SNU. Z pewnością czasami zastanawiasz się:

  • Co oznacza mój sen?
  • Dlaczego śnią mi się takie głupoty?
  • Czemu z całego snu w pamięć zapadł mi tylko jeden element?

Interpretacja snu przez profesjonalną wróżkę pomoże Ci rozwiać wątpliwości i dowiedzieć się, co chce Ci przekazać Twoja podświadomość.

Sny i ich znaczenie – dlaczego to takie ważne?

Wiele osób, budząc się z dziwnego snu, jeszcze przez jakiś czas odczuwa niepokój. Chociaż możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, to, co Ci się śni – nawet jeśli z pozoru wydaje się bezsensowne i błahe – ma ogromne znaczenie.

Sen to nic innego, jak wiadomość od podświadomości. Wszystkie problemy, rozterki i wspomnienia, które na co dzień odkładamy na górną półkę w szafie, jaką jest nasz umysł, w nocy przybierają na sile i wracają w postaci symbolicznych obrazów. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie tajemnice skrywa przed Tobą Twój własny umysł, zapamiętaj swój najdziwniejszy sen, aby odkryć jego prawdziwe znaczenie.

Znaczenie snu, a rzeczywistość

Interpretacja snu wykonana przez profesjonalną wróżkę nie ma nic wspólnego z przesądami czy zabobonami. To nic innego, jak próba przetłumaczenia wiadomości wysłanej przez naszą podświadomość na język świadomości.

Budzisz się czasami targana emocjami, których sama do końca nie rozumiesz? Fragmenty zagmatwanych historii z Twoich snów robią na Tobie ogromne wrażenie i nie potrafią wyjść Ci z głowy? Spróbuj zasięgnąć rady wróżki, która rozwieje Twoje wątpliwości, wytłumaczy Ci znaczenie wyśnionych symboli i pozwoli Ci spać spokojnie.

Niech interpretacja snu uwolni Twoje myśli!

Rozpraw się ze sprawami, które Twój umysł spycha na dalszy plan. Staw czoła swoim problemom. Skonfrontuj się z rzeczami, które wydawały Ci się mało istotne, choć w rzeczywistości mają ogromny wpływ na Twoje życie. Odpowiednia interpretacja snu uwolni Twoje myśli i pozwoli Ci wreszcie zaznać spokoju, którego szukasz.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem do wpisania Twojego snu. Prześlij mi formularz! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Może spodoba się również…

  • tarot-5-pytan-magia-losu
  • tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01
Shopping Cart
interpretacja-snu-magia-losu-imgInterpretacja SNU
197.00 
Scroll to Top