, ,

Magiczny Obraz – Magia Losu (ochrona, uzdrowienie, energia)

347.00 

Obraz Magia losu to magiczny obraz, który chroni, uzdrawia i dodaje energii.

Specjalnie dla Ciebie kochana namaluję obraz, który będzie Cię chronił, uzdrawiał i dawał Ci energię za każdym razem, kiedy będziesz tego potrzebowała.

Za każdym razem, kiedy na niego spojrzysz, doładuje się swoją dobrą energią. Da Ci jej tyle, ile właśnie potrzebujesz.

Obraz  Magia Losu pozwoli Ci odnaleźć swoją przyszłość, pogodzić się z przyszłością. Nauczy się być tu i teraz, we własnej przestrzeni. Odnajdziesz siebie i rozbudzisz swoją energię kreatywności. Połączysz się w jedną piękną wewnętrzną całość.

Opinie zadowolonych klientek

 

Obraz Magia losu to magiczny obraz, który chroni, uzdrawia i dodaje energii.

Specjalnie dla Ciebie kochana namaluję obraz, który będzie Cię chronił, uzdrawiał i dawał Ci energię za każdym razem, kiedy będziesz tego potrzebowała. Za każdym razem, kiedy na niego spojrzysz, doładuje się swoją dobrą energią. Da Ci jej tyle, ile właśnie potrzebujesz.

Obraz Magia Losu to oczyszczenie

W malowaniu intuicyjnym, które stosuję, nie jest najważniejsza technika, ani wiedza czy myślenie. Najważniejsze jest to, że podczas malowania otwieram się na przekazanie Tobie tego, co Wszechświat chce Ci w tym momencie dać. Zamykam to w obrazie, abyś mogła czerpać za każdym razem, kiedy poczujesz, że tego pragniesz i jest Ci to potrzebne.

Używam mojej kreatywności, aby przekazać Ci indywidualny dar Wszechświata bezpośrednio, bez zbędnych tłumaczeń i logicznej analizy. Kiedy maluję dla Ciebie kochana, jestem tu i teraz.

Maluję w ciszy i w pełnej koncentracji, aby wybrzmiały energie marzeń, potrzeb, prawdy i przekonań osoby, dla której maluję. Czyli Ciebie kochana. Łączę się z Twoją energią i uwalniam Twoje niewypowiedziane emocje i wyobrażenia.

Obraz Magia Losu to dobra energia

Dzięki temu kiedy maluję dla Ciebie Twój obraz i zamykam w nim energię Wszechświata i jego przekaz specjalnie dla Ciebie.

A Ty możesz poczuć tę lekkość, łagodność i dobrą, pozytywną energię za każdym razem, kiedy masz swój obraz blisko siebie. Patrząc na niego i koncentrując się na nim,  łączysz się z jego niesamowitą energią.

Możesz także z nim medytować. To cudowne, bo wtedy czujesz, że odnajdujesz swoje miejsce na nowo, odkrywasz własne potrzeby, czujesz uzdrowienie i uwalniasz swoją wewnętrzną moc. Dzięki tej mocy możesz z ogromną łatwością zmieniać siebie i świat wokół siebie na lepszy.

Obraz  Magia Losu namalowany specjalnie dla Ciebie pozwoli Ci odnaleźć swoją przyszłość, pogodzić się z przyszłością. Nauczy się być tu i teraz, we własnej przestrzeni. Odnajdziesz siebie i rozbudzisz swoją energię kreatywności. Połączysz się w jedną piękną wewnętrzną całość.

Twoje emocje wyciszą się, a Ty za każdym razem, kiedy na niego spojrzysz, znajdziesz odpowiedzi, których właśnie potrzebujesz. Twoja intuicja się wzmocni, a Ty nawiążesz jeszcze lepszy kontakt sama ze sobą i swoim ja. Wzmocnisz swoją uważność i koncentrację, a Twoja wyobraźnia będzie podsuwać Ci jeszcze piękniejsze rozwiązania i pomysły. Odkryjesz w sobie dziecięcą radość bycia sobą, zamienisz to co “musisz” na to, co “możesz”.

Magiczny obraz pełen pozytywnych emocji

Możesz wybrać jeden z obrazów z galerii, jeśli czujesz, że jego energia do Ciebie przemawia tu i teraz. Każdy obraz jest jednym, jedynym i niepowtarzalnym, więc może zdarzyć się, że kiedy spojrzysz na nie, jeden z nich okaże się być właśnie Twoim.

Możesz też złożyć zamówienie, a ja połączę się z Tobą energetycznie i namaluję obraz specjalnie dla Ciebie.

Obraz ma wymiar 20×20 cm i jest to akryl na płótnie. Serdecznie Cię zapraszam kochana!

Waga 0.3 kg
Wymiary 20 × 20 × 2 cm

Może spodoba się również…

  • swieca-kochankow-magia-losu
  • tarot-rozklad-na-pieniadze-magia-losu
  • tarot-milosny-dla-singli
Shopping Cart
Magiczny Obraz – Magia Losu (ochrona, uzdrowienie, energia)
347.00 
Scroll to Top