, ,

RYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY ENERGIĘ DIY – zrób go z prostą instrukcją

179.00 

Często czujesz się zmęczona i pozbawiona energii? Cierpisz na bóle głowy, masz wrażenie, że przestrzeń, w której przebywasz, jest duszna, ciasna i przytłaczająca?

Zganiasz swoje kiepskie samopoczucie na przepracowanie lub stan zdrowia?

A co, jeśli powiem Ci, że to rytuał oczyszczający pomoże Ci pozbyć się negatywnej energii i zrobić miejsce na tę dobrą?

Rytuał na oczyszczenie ze złej energii jest prosty w wykonaniu i przynosi pozytywne efekty, pod warunkiem że wykonujemy go z pozytywną intencją. Przygotowałam dla Ciebie zestaw do rytuału oczyszczającego DIY wraz z instrukcją, dzięki któremu odetniesz się od złej energii.

Opinie zadowolonych klientek

 

Często czujesz się zmęczona i pozbawiona energii? Cierpisz na bóle głowy, masz wrażenie, że przestrzeń, w której przebywasz, jest duszna, ciasna i przytłaczająca? Zganiasz swoje kiepskie samopoczucie na przepracowanie lub stan zdrowia? A co, jeśli powiem Ci, że to rytuał oczyszczający pomoże Ci pozbyć się negatywnej energii i zrobić miejsce na tę dobrą?

Zrób oczyszczanie domu ze złych energii.

Rytuał na oczyszczenie ze złej energii jest prosty w wykonaniu i przynosi pozytywne efekty, pod warunkiem że wykonujemy go z pozytywną intencją. Przygotowałam dla Ciebie zestaw do rytuału oczyszczającego DIY wraz z instrukcją, dzięki któremu odetniesz się od złej energii.

W skład zestawu wchodzi:

 • biała szałwia– oczyszcza i uzdrawia energię,
 • lawenda – wzmacnia efekt oczyszczenia i ochrony, przyciąga spokój, harmonię i szczęście,
 • białe pióro – usuwa niesprzyjające energie,
 • święte drewno Palo Santo – zwiększa przepływ pozytywnej energii oraz siłę pozytywnego nastawienia, pomaga oczyścić umysł,
 • biała świeca pływająca na wodzie – oczyszcza aurę, podnosi wibracje, chroni przed negatywną energią, a podnosi energię światła,
 • sól – zapewnia ochronę, spokój i bezpieczeństwo,
 • węgielki trybularzowe do palenia białej szałwii i lawendy,
 • prosta instrukcja wykonania z relaksującą afirmacją.

Rytuał oczyszczający – pozbądź się złej energii!

Każdy z nas chciałby żyć i pracować w miejscu wolnym od negatywnej energii, odciąć się od wampirów energetycznych i nie narażać się na działanie uroków. Nie pozwól sobie na marazm i życie w ciągłym zmęczeniu, z negatywnym nastawieniem do wszystkiego.

Rytuał oczyszczający pomoże Ci odciąć się od wszystkiego, co złe, oczyścić atmosferę i zagwarantować sobie spokój i ukojenie.

Rytuał z solą jest znany od stuleci. Już nasze prababki używały jej do oczyszczania domów ze złej energii, wypędzania duchów, a nawet zapobiegania kłótniom. Zgodnie z wierzeniami sól także przyciąga pieniądze i dobrobyt.

Wykonaj rytuał oczyszczający, kiedy potrzebujesz zmiany, uwolnienia od negatywnych emocji i odcięcia złych połączeń energetycznych oraz uroków.

Ważna uwaga! 

Pamiętaj, aby zachować ostrożność podczas palenia kadzideł. Wybierz bezpieczne podłoże i otwórz okno, aby negatywne moce i złe energie mogły przez nie odejść.

Waga 0.3 kg
Wymiary 20 × 20 × 2 cm

Może spodoba się również…

 • tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01
 • rytual-milosny-magia-losu-img
 • rytual-podstawowy-magia-losu-img
 • silny-rytual-milosny-magia-losu
Shopping Cart
rytual-oczyszczajacy-img-01-magia-losuRYTUAŁ OCZYSZCZAJĄCY ENERGIĘ DIY – zrób go z prostą instrukcją
179.00 
Scroll to Top