, , , , ,

Rytuał PODSTAWOWY

500.00 

Rytuał to magia o silnym, lecz bezpiecznym działaniu. Efekty widoczne są najpóźniej po 7 tygodniach, ale wiele zależy od Ciebie. Myśl pozytywnie i wizualizuj sobie spełnienie, by wzmocnić i przyspieszyć działanie.

Nie bój się, że ominą Cię dobre rzeczy – powodzenie, miłość, zdrowie czy pieniądze. Zerwij z negatywnymi emocjami, które niweczą Twoje plany.

Ochroń się przed złą energią płynącą z różnych stron.

Opinie zadowolonych klientek

 

RYTUAŁ na miłość, zdrowie, finanse, ochronę i oczyszczenie. Czy 7 tygodni to dużo, aby zupełnie odmienić swoje życie, uwolnić się od niepowodzeń i negatywnych emocji, a w ich miejsce przywitać szczęście i spełnienie? Jeśli chcesz przekonać się na własnej skórze, że pozytywna zmiana jest możliwa w tak krótkim czasie, mam dla Ciebie propozycję.

Popraw jakość swojego życia!

Rytuał to magia o silnym, lecz bezpiecznym działaniu. Efekty widoczne są najpóźniej po 7 tygodniach, ale wiele zależy od Ciebie. Myśl pozytywnie i wizualizuj sobie spełnienie, by wzmocnić i przyspieszyć działanie.

Nie bój się, że ominą Cię dobre rzeczy – powodzenie, miłość, zdrowie czy pieniądze. Zerwij z negatywnymi emocjami, które niweczą Twoje plany. Ochroń się przed złą energią płynącą z różnych stron.

Na miłość

Sprawi, że ukochana osoba wróci do Ciebie i obdarzy Cię silnym uczuciem. Działa na pary, które rozstały się ze sobą, a także na osoby, które do tej pory nie tworzyły związku.

Jeśli chcesz odnowić uczucie lub przyciągnąć nową miłość, wybierz ten rytuał.

Na pieniądze

Przyciągnie do Ciebie obfitość finansową, pozwoli Ci naprawić budżet oraz znaleźć nowe źródło przychodów.

Jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze, wybierz ten rytuał.

Na zdrowie

Pozwoli Ci poprawić samopoczucie i ukoić nerwy. Doda siły do działania i wesprze w powrocie do zdrowia. Nie zastąpi jednak lekarza i leków, jeśli musisz jakieś przyjmować.

Jeśli chcesz wzmocnić swoje zdrowie, wybierz ten rytuał.

Na ochronę

Ochroni Cię przed wpływem złej energii, osób oraz złego oka. Pozwoli odciąć się od negatywnych emocji.

Jeśli czujesz, że potrzebujesz swego rodzaju tarczy ochronnej, wybierz ten rytuał.

Na oczyszczenie

Uwalnia od złych mocy i uroków, oczyszcza ze złych życzeń pochodzących od znajomych lub obcych osób. Najsilniej działa w nowiu, jednak w razie potrzeby można wykonać go w każdej chwili. Można stosować go z różnymi intencjami.

Jeśli chcesz pozbyć się złej energii, a przywołać dobrą, wybierz ten rytuał.

Magiczne działanie rytuału

Moje rytuały wykonuję w nocy – kiedy dookoła panuje cisza i spokój, a energia jest większa i mocniejsza. Po jakimś czasie mogę powtórzyć dla Ciebie rytuał, aby podwoić jego moc. Pamiętaj, że ważne jest także Twoje podejście i pozytywne myślenie przez cały czas oczekiwania na efekty. Bez tego rytuał nie przyniesie skutku.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem. Proszę, uzupełnij go i wybierz interesujący Cię rytuał. Pamiętaj o podaniu prawidłowych danych. Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rytuał PODSTAWOWY”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

  • tarot-magia-kart-magia-losu
  • tarot-ogolny-magia-losu
  • zdejmowanie-klatw-i-urokow-magia-losu-img
Shopping Cart
rytual-podstawowy-magia-losu-imgRytuał PODSTAWOWY
500.00 
Scroll to Top