, , ,

Tarot OGÓLNY – rozkład na 12 miesięcy Magia Losu

197.00 

Karty tarota pomogą Ci wniknąć w głąb siebie, poznać własne możliwości i ograniczenia, a następnie zestawić tę wiedzę z szansami, jakie czekają na Ciebie tuż za rogiem i ziszczą się w ciągu najbliższego roku.

Tarot ogólny nie odpowie na wszystkie Twoje pytania, ale powie Ci, co czeka na Ciebie w kolejnych miesiącach i co zrobić, aby Twoje sprawy na każdym polu układały się jak najlepiej.

Rozkład tarota na przyszłość zdradzi Ci co nieco o kolejnym roku Twojego życia. Otrzymasz radę, która pomoże Ci w najbliższym czasie. Dowiesz się też, jakie pozytywne i negatywne zaskoczenia mogą na Ciebie czekać.

Opinie zadowolonych klientek

 

Tarot OGÓLNY – rozkład na 12 miesięcy. Zastanawiasz się, co czeka Cię w przyszłości? Chcesz wreszcie wziąć życie w swoje ręce i znaleźć szczęście? Poznać drogi, jakimi możesz dotrzeć do celu w ciągu najbliższych 12 miesięcy? Ciekawi Cię, jakie możliwości czekają na Ciebie w sferze miłości, pracy, finansów i zdrowia?

Tarot ogólny to rozkład tarota na 12 miesięcy.

Karty tarota pomogą Ci wniknąć w głąb siebie, poznać własne możliwości i ograniczenia, a następnie zestawić tę wiedzę z szansami, jakie czekają na Ciebie tuż za rogiem i ziszczą się w ciągu najbliższego roku. Tarot ogólny nie odpowie na wszystkie Twoje pytania, ale powie Ci, co czeka na Ciebie w kolejnych miesiącach i co zrobić, aby Twoje sprawy na każdym polu układały się jak najlepiej.

Rozkład tarota na przyszłość zdradzi Ci co nieco o kolejnym roku Twojego życia. Otrzymasz radę, która pomoże Ci w najbliższym czasie. Dowiesz się też, jakie pozytywne i negatywne zaskoczenia mogą na Ciebie czekać.

Tarot ogólny – wróżba dla zagubionych.

Kolejny rok życia mija Ci bez większych sukcesów na polu pracy, finansów i miłości? Zdmuchując świeczki na torcie urodzinowym lub wchodząc w nowy rok kalendarzowy, zastanawiasz się, czy w końcu czeka Cię jakiś przełom?

Tarot ogólny nie zmieni Twojej przyszłości jak czarodziejska różdżka, ale pozwoli Ci odkryć szanse i możliwości, które być może do tej pory przegapiałaś. Czasami szczęście i sukces czekają na Ciebie tuż za rogiem. Jeśli nie rozglądasz się wystarczająco dokładnie, możesz łatwo je ominąć. Rozkład tarota na 12 miesięcy podpowie Ci, gdzie szukać okazji, które pozwolą Ci w końcu odmienić życie – zmienić pracę na lepszą, znaleźć miłość i spełnić marzenia.

Daj sobie szansę, popraw jakość swojego życia!

Każdy rok może mijać Ci tak samo – bez fajerwerków, bez okazji do zmiany życia na lepsze. Możesz jednak dać sobie szansę, przeanalizować swoją sytuację i poprosić o radę karty. Tarot ogólny to najlepsza droga do poznania okazji, które pojawią się w Twoim życiu w najbliższym czasie, a które zwykle przegapiasz. Dzięki tej wiedzy otworzysz oczy na nowe szanse, które pojawią się już niedługo i będziesz mogła z łatwością je wykorzystać.

Więc jak, jesteś gotowa na zmiany?

Po zakupie otworzy się strona z formularzem. Prześlij mi swoje pytania do Kart Tarota! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Może spodoba się również…

  • tarot-rozklad-na-pieniadze-magia-losu
  • silny-rytual-milosny-magia-losu
  • rytual-milosny-magia-losu-img
  • tarot-magia-kart-magia-losu
Shopping Cart
tarot-ogolny-magia-losuTarot OGÓLNY – rozkład na 12 miesięcy Magia Losu
197.00 
Scroll to Top