WRÓŻBA NA MIŁOŚĆ – 3 pytania

79.00 

WRÓŻBA NA MIŁOŚĆ – 3 pytania do kart tarota to doskonała wróżba na poznanie przyszłości w uczuciach.

Jeśli masz konkretne pytanie i chcesz uzyskać prostą odpowiedź, moje karty Ci ją dadzą. Dowiedz się, jak wydarzenia z przeszłości wpływają na Ciebie i ukochaną osobę oraz czego nie wiesz o Waszej teraźniejszości i przyszłości.

Zaledwie trzy pytania dzielą Cię od wiedzy, która pokieruje Tobą i da Ci szczęście. Zadaj je i zostań panią swojego losu.

Opinie zadowolonych klientek

 

WRÓŻBA NA MIŁOŚĆ  to 3 pytania do kart tarota i doskonała wróżba na poznanie przyszłości w uczuciach. Jeśli masz konkretne pytanie i chcesz uzyskać prostą odpowiedź, moje karty Ci ją dadzą. Dowiedz się, jak wydarzenia z przeszłości wpływają na Ciebie i ukochaną osobę oraz czego nie wiesz o Waszej teraźniejszości i przyszłości.

Kocha, czy nie kocha?

Wróżba na miłość z kart tarota to magia poznawcza. Talia nie powie Ci dokładnie, co masz zrobić, za to wskaże, jaką drogę powinnaś obrać, aby dojść do wybranego przez Ciebie celu. Karty określą to, co kryje się w Twojej podświadomości i czego nie potrafisz zrozumieć i przepracować samodzielnie.

Jak poprawić relacje z ukochaną osobą? Czy warto w ogóle wchodzić w ten związek? Czy on jest dla Ciebie odpowiedni i stworzycie zgodną parę? Zadaj kartom konkretne pytanie, a one odkryją przed Tobą swoje tajemnice i otoczą Cię opieką, dzięki której znajdziesz odpowiednią ścieżkę.

Wróżba na wielką miłość 

Miłość jest dla Ciebie labiryntem, w którym krążysz po omacku? Obawiasz się, że nigdy nie zaznasz prawdziwego, szczerego uczucia? Zastanawiasz się, czy osoba, o której myślisz, aby na pewno jest dla Ciebie odpowiednia i nie zrani Cię, kiedy jej zaufasz?

Niech wróżba na miłość z kart tarota będzie dla Ciebie drogowskazem. Weź los w swoje ręce – rozkład kart tarota na przyszłość zainspiruje Cię i zmotywuje do działania.

Pożegnaj raz na zawsze uczucie niepewności i zagubienia. Pozbądź się wrażenia, że sama nie wiesz, co czujesz, co powinnaś czuć i jaki ruch wykonać, aby zaznać szczęścia. Spełnij swoje marzenia o szczerej i czystej miłości, dzięki kartom, które pokierują Twoimi czynami.

Rozwiązanie Twoich problemów jest na wyciągnięcie ręki!

Klientki często zadają mi trudne pytania o miłość i związki. Prawda jest taka, że nikt z nas nie zna jednoznacznej odpowiedzi. Aby poznać prawdę i znaleźć rozwiązanie należy zajrzeć w głąb siebie, wsłuchać się we własne potrzeby. Nic nie pomoże w tym równie skutecznie, jak karty tarota.

Zaledwie trzy pytania dzielą Cię od wiedzy, która pokieruje Tobą i da Ci szczęście. Zadaj je i zostań panią swojego losu.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem. Prześlij mi swoje pytania do Kart Tarota! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „WRÓŻBA NA MIŁOŚĆ – 3 pytania”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

  • rytual-milosny-magia-losu-img
  • tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01
  • tarot-5-pytan-magia-losu
Shopping Cart
wrozba-na-milosc-magia-losuWRÓŻBA NA MIŁOŚĆ – 3 pytania
79.00 
Scroll to Top