E-BOOK “Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów”

147.00 

Odkryj, jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia i być szczęśliwym! Zakończ swoją złą passę i pozwól, aby Twoje finanse w końcu znacząco wzrosły i Twoje życie było pełne obfitości! Zamów e-booka, aby poznać najważniejsze rytuały, afirmacje i sposoby na przyciąganie pieniędzy.

 

Żadna inna magia nie równa się z siłą poczucia obfitości w życiu. Poczucie pełni i spokoju pozwala przenosić góry, zmienia postrzeganie świata i otwiera na zupełnie nowe doznania. Niestety, obfitość i jej obecność w życiu bywają też kapryśne – często czujesz jej brak lub niedostateczną ilość, a Twoje finanse przez to szwankują. Jak to zmienić?

 

Dzięki e-bookowi „Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów” dowiesz się, jak przyciągnąć do siebie obfitość i pieniądze, które sprawią, że Twoje życie stanie się luksusowe, a Ty doświadczysz takiego bogactwa, jak nigdy wcześniej.

Opinie zadowolonych klientek

 

Odkryj, jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia aby być szczęśliwym! Zakończ swoją złą passę i pozwól, aby Twoje finanse w końcu znacząco wzrosły i Twoje życie było pełne obfitości! Zamów e-booka, aby poznać najważniejsze rytuały, afirmacje i sposoby na przyciąganie pieniędzy.

 

Uwierz w magię uczucia obfitości i pieniędzy!

Żadna inna magia nie równa się z siłą poczucia obfitości w życiu. Poczucie pełni i spokoju pozwala przenosić góry, zmienia postrzeganie świata i otwiera na zupełnie nowe doznania. Niestety, obfitość i jej obecność w życiu bywają też kapryśne – często czujesz jej brak lub niedostateczną ilość,  ponieważ Twoje finanse przez to szwankują. Jak to zmienić? Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia?

 

Dzięki e-bookowi „Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów” dowiesz się, jak przyciągnąć do siebie bogactwo i finanse, które sprawią, że Twoje życie stanie się luksusowe, a Ty doświadczysz takiego bogactwa, jak nigdy wcześniej.

 

Poznaj moje sposoby: Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze?

Miewam klientów obu płci, którzy myślą, że karty tarota zadziałają, jak czary. Przychodzą po wróżbę, ale spodziewają się, że nagle całe ich życie ulegnie zmianie na lepsze. W rzeczywistości całe nasze życie zależy wyłącznie od nas, a aby być szczęśliwym, należy wziąć los w swoje ręce! Wystarczy poznać 100 magicznych sposób i wprowadzić bogactwo do swojego życia!

 

Czasami pieniądze przychodzą do Ciebie same, a czasami musisz je odnaleźć – otworzyć się na doświadczenia i otworzyć szeroko oczy duszy, aby zobaczyć to, co pozornie niedostrzegalne. E-book „Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów” jest przeznaczony dla osób, które chcą i mają odwagę to zrobić. Dzięki niemu poznasz rytuały, które stosuję każdego dnia, aby pomagać innym w osiągnięciu bogactwa. Skorzystasz z najlepiej działających afirmacji, które są oparte na wysokiej wibracji. Zrozumiesz zasady działania prawa przyciągania, które pomoże Ci odmienić swoje życie. Tak jak życie miłosne tysięcy kobiet zmieniło dzięki mojemu e-bookowi „5 magicznych sposobów na przyciąganie miłości”

 

Pozbądź się obaw – dowiedz się jak przyciągnąć obfitość i pieniądze!

Wiele osób boi się, że nigdy nie będzie miała takiej ilości pieniędzy, która pozwoli im na życie w dostatku i dobrobycie. Nie wie jak wyjść z długów i polepszyć swoją sytuację finansową. Ucieka w doczesne przyjemności lub odkłada pieniądze do skarpety, nie pozwalając im się mnożyć przez co rezygnuje z poszukiwania szczęście. Nie pozwól, aby obojętność i marazm dopadły też Ciebie. Pozwól sobie na zaznanie prawdziwego dobrobytu. Dowiedz się jak przyciągnąć fortunę i bogactwo, które czekają tuż za rogiem. Musisz je tylko odkryć i ja Ci w tym pomogę! Moje wszystkie magiczne sposoby znajdziesz w tym e-booku!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „E-BOOK “Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów””

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

  • tarot-rozklad-na-pieniadze-magia-losu
  • rytual-podstawowy-magia-losu-img
Shopping Cart
E-BOOK “Jak przyciągnąć obfitość i pieniądze do swojego życia. 100 magicznych sposobów”
147.00 
Scroll to Top