TAROT NA MIŁOŚĆ – 5 pytań

97.00 

Tarot na miłość co prawda nie wykona za Ciebie pierwszego kroku, ani nie sprawi, że Twój ukochany natychmiast odwzajemni uczucie, ale pomoże Ci zrozumieć sytuację, w której się znalazłaś i podpowie Ci, jaki krok wykonać jako następny.

Nie bój się, że przegapisz prawdziwe uczucie przez strach, wstyd czy niewiedzę. Zapytaj kart o Twoją aktualną sytuację.

Niech wskażą Ci, jakie działania mają sens, a z jakich lepiej zrezygnować. 

Opinie zadowolonych klientek

 

TAROT NA MIŁOŚĆ to 5 pytań do kart tarota. Bo prawdziwa miłość to magia, która powinna pojawić się w życiu każdej z nas! Tarot na miłość co prawda nie wykona za Ciebie pierwszego kroku, ani nie sprawi, że Twój ukochany natychmiast odwzajemni uczucie, ale pomoże Ci zrozumieć sytuację, w której się znalazłaś i podpowie Ci, jaki krok wykonać jako następny.

Rozkład tarota na miłość 

Chcesz wiedzieć, czy obiekt Twoich westchnień również jest Tobą zainteresowany? Co do Ciebie czuje, jakie ma wobec Ciebie zamiary, czy zrobi pierwszy krok? A może potrzebujesz motywacji, aby wziąć sprawy w swoje ręce?

Tarot na miłość postawi sprawy jasno. Dzięki kartom uświadomisz sobie, co powstrzymuje Cię przed podjęciem działania. Podpowiedzą Ci, jaką drogą podążyć, aby zrealizować swoje cele. Ostrzegą przed zagrożeniami, jakie mogą na Ciebie czyhać. Pomogą Ci dokonać wyboru i podjąć decyzję, która będzie dla Ciebie najlepsza.

Bo miłość jest najważniejsza!

Nie bój się, że przegapisz prawdziwe uczucie przez strach, wstyd czy niewiedzę. Zapytaj kart o Twoją aktualną sytuację. Niech wskażą Ci, jakie działania mają sens, a z jakich lepiej zrezygnować.

Być może zwracasz uwagę nie na tę osobę, co trzeba. Zdarza się, że skupiasz się na nieodpowiednim celu, podczas gdy prawdziwa miłość czeka na Ciebie tuż za rogiem. Czasami sama nie jesteś pewna, czego chcesz. Karty tarota pozwolą Ci zajrzeć w głąb siebie, przeanalizować swoją sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

Karty tarota na miłość

Uwolnij się od toksycznej osoby w Twoim najbliższym otoczeniu. Dowiedz się, czy powrót do byłego na pewno jest dobrym pomysłem. Przekonaj się, kto obdarzył Cię szczerym uczuciem, a kto interesuje się Tobą tylko ze względu na korzyści.

Tarot na miłość odkryje przed Tobą prawdziwe zamiary Twojej drugiej połówki oraz Twoje ukryte pragnienia. Pozwoli Ci zmierzyć się z obawami ukrytymi głęboko w Twojej podświadomości oraz znaleźć bratnią duszę, która da Ci prawdziwe szczęście.

Po zakupie otworzy się strona z formularzem do zadania pytań. Prześlij mi swoje pytania do Kart Tarota! Odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „TAROT NA MIŁOŚĆ – 5 pytań”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Może spodoba się również…

  • tarot-5-pytan-magia-losu
  • tarot-milosny-dla-singli
  • tarot-rozklad-partnerski-magia-losu-01
  • tarot-magia-kart-magia-losu
Shopping Cart
tarot-na-milosc-magia-losu-img-03TAROT NA MIŁOŚĆ – 5 pytań
97.00 
Scroll to Top