Dla kogo Tarot?

Dla kogo jest Tarot?

Aby poznać odpowiedź na to pytanie, musimy dowiedzieć się najpierw czym jest Tarot, a to  nic innego, jak talia 78 kart, pozwalająca czytającemu na wgląd w przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. 

Często owiana tajemnicą i złą sławą, sama w sobie jest jedynie zbiorem obrazów, które dopiero w rękach umiejętnej osoby nabierają przesłania oraz pozwalają dostrzec prawdę.

Kto skorzysta na tarocie?

Każdy, kto nie boi się tej prawdy poznać. 

Osoba, która świadomie i bez strachu podejdzie do kart, będzie stabilna emocjonalnie oraz otwarta na to co przyniesie jej los. 

Opanowanie swoich emocji jest ważne, ponieważ karty oddają energię, jaką w nie włożysz, jeśli jesteś w roztrzęsiony, rozkład może podać Ci wypaczony obraz rzeczywistości. 

Równie ważne są Twoje intencje, ponieważ tarot, który z natury zły nie jest, nie będzie skuteczną bronią do czynienia zła. Chęć wyrządzenia komuś krzywdy może bardzo szybko obrócić się przeciw Tobie. 

Podobnie jest z nastawieniem na zysk finansowy – osoby, które podjęły się stawiania kart ze względu na szybki zarobek lub przemnożenie swojej fortuny już po krótkim czasie odkryją, że karty nie będą dla nich wdzięcznymi towarzyszkami na drodze do sukcesu. 

Jeśli Twoje intencje są szczere, Twoja motywacja czysta i skupiona na chęci zdobywania wiedzy, tarot może stać się dla Ciebie pomocnym drogowskazem. Przyniesie Ci rozwiązanie trudnych dylematów, wskaże, która ścieżka może być dla Ciebie korzystniejsza, pomoże Ci przygotować się na ewentualne trudności jakie przygotował dla Ciebie los. 

Pamiętaj, że sięgając po Tarota musisz być pewna, że chcesz otrzymać jego wróżbę, nawet, jeśli nie będzie z Tobą rezonować.

Czy można to robić samemu?

Jak najbardziej, jednak na początku swojej przygody z Tarotem, warto skorzystać z pomocy Twojej internetowej wróżki. 

Przy Tarocie ważna jest gra niuansów, które zostaną szybko wyłapane przez jej wprawne oko, a dla Ciebie mogą pozostać niezauważalne. 

Pozwól jej wprowadzić się do tego świata, niech stanie się ona Twoim przewodnikiem na drodze do życia pełnego świadomych wyborów i decyzji. Nigdy nie jest za późno żeby zacząć.

Kup rozkład partnerski – pakiet BIG

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top