Nowy Rok Numerologiczny 2022

To ekscytujące! Wrześniowy nów Księżyca w Pannie (już 7 września we wtorek) zapoczątkuje Nowy Rok Numerologiczny 2022.
Księżyc w nowiu sprzyja zaklęciem dotyczącym różnego rodzaju początków. Nów to najlepszy czas na zawarcie nowych znajomości miłości nowych początków oraz zmiany.

A Nowy Rok Numerologiczny jest w ogólnej wibracji szczęśliwej 6. Jego wyjątkowa aura sprzyja miłości, rodzinie i sukcesom. Sprawia, że kochankowie czują się, że sobą swobodnie, ufają sobie, opiekują się sobą nawzajem i otwarcie i szczerze okazują sobie uczucia.

Przyszłość stanie się jasna, otworzy się przed nami zupełnie nowy rozdział, przynoszący ulgę. Będziemy odczuwać wejście w ten okres już w czasie najbliższych tygodni. Będzie nam towarzyszyć miłość, spełnienie, harmonia, poczucie bezpieczeństwa, energia serca, uzdrawiania i siły, współczucia i nadziei. Nasze dusze będą pragnęły służyć innym.

Wibracja 6 pokaże nam, że możemy sobie pozwolić na lepsze życie. Ułatwią nam to pojawiające się na naszej drodze wskazówki do kierunku działania, których nie powinniśmy ignorować.
Będziemy odkrywać nowe umiejętności, realizować swój potencjał, otworzy się przed nami wiele nowych możliwości.

Numerologiczny rok 2022 to najlepszy rok dla rodziny, małżeństwa, potomstwa lub rozpoczęcia nowego związku.
W tym roku spotkają się bratnie dusze, bliźniacze płomienie. Jeśli pragniesz miłości w swoim życiu, nie wahaj się tego manifestować!

Obejmij czule miłość i wpuść ją do swojej codzienności ❤

Zamów interpretację Twojego snu

Jeśli masz problem, nie wiesz, co oznaczał Twój sen, boisz się, to zapraszam, a pomogę Ci zinterpretować, co oznacza to, co Ci się przyśniło.

3 komentarzy do “Nowy Rok Numerologiczny 2022”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top