Co to jest talizman?

Czym jest talizman?

Aby odpowiedzieć na to pytanie, musimy rozwiązać kwestię tego, czym jest talizman. To przedmiot, który ma na celu przyniesienie nam szczęścia, przyciągnięcia do nas pozytywnej energii i światła, naładowania nas mocą. Coś, z czym możemy się nie rozstawać, nosząc go blisko przy ciele, lub coś, co odłożymy do szuflady i nie będziemy wystawiali na światło dzienne – jego działanie się nie zmieni niezależnie od położenia.

Co może być talizmanem?

Każdy przedmiot, który w naszym mniemaniu takie szczęście nam przynosi. W odróżnieniu od amuletów, talizmany nie muszą być stworzone w konkretnym celu, mogą być to przypadkowe przedmioty, które na przykład towarzyszyły nam w trudnych, nieszczęśliwych sytuacjach. To właśnie stąd biorą się historię o ludziach, którzy czczą przedmioty, z pozoru tego nie warte. Jak piersiówka, która odbiła kulę i jednocześnie uratowała niosącemu ją żołnierzowi życie. Drobny kamień, który wpadł w szprychy roweru pędzącego na Twoje małe dziecko. Wszystko, co w którymś momencie naszego życia uznaliśmy za przynoszące nam szczęście, może stać się talizmanem. Ważną kwestia talizmanu jest to, że jego forma może się zmienić, jeśli za szczęśliwy uważamy przedmiot o dużych gabarytach, jego mała część oprawiona w bransoletkę lub wisiorek będzie działać równie mocno. Pamiętaj, że jest to przedmiot osobisty, naładowany Twoją energią i intencjami, coś prywatnego, czego nie powinieneś udostępniać innym osobom. Zewnętrzna energia osób trzecich może mieć wpływ na działanie Twojego talizmanu, może ją zaburzyć, lub co gorsza, odwrócić od Ciebie. Nawet jeśli Twój talizman nie znajduje się blisko Ciebie, pamiętaj, aby był on schowany przed wpływami innych. 

Czy warto jest mieć talizman?

Talizman może być twoim wsparciem w trudnych chwilach lub siłą napędową w tych lepszych momentach życia. Możesz przelewać na niego to, co leży Ci na sercu lub prosić o wsparcie w nadchodzących planach – talizman ma przyciągać do Ciebie dobro, więc ciężko mówić o jego negatywnym wpływie. Jeśli nie wiesz, czy taki talizman posiadasz albo nie wiesz, w jaki sposób go przygotować, poproś o radę swoją internetową wróżkę, będzie ona Twoim przewodnikiem po energetycznych aspektach Twojego talizmanu

Kup zestaw do rytuału oczyszczającego energię

             Jeśli chcesz oczyścić energię, przestrzeń, a przy okazji wykonać czarną sól, to wybierz

             rytuał oczyszczający energię z prostą instrukcją wykonania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top