Co mówią sny?

Czy sny są ważne?

Z pewnością zastanawiałaś się czym są sny i dlaczego często mają tak zaskakującą i nieokiełznaną formę. Odpowiedź jest zaskakująco prosta – to wiadomość od Twojej podświadomości, o tym, jak w rzeczywistości postrzegasz otaczający Cię świat oraz rozterki codziennego życia. Problemy, które spychasz na drugi plan, nierozwiązane kwestie z przeszłości lub zagwozdki, na które nie znasz odpowiedzi –  to wszystko ożywa w momencie, gdy tracisz swoją świadomość idąc spać. 

Jak interpretować sny?

Obudziłaś się kiedyś pełna targających Tobą emocji, jednak nie wiesz czym są spowodowane? Pamiętasz co wtedy zrobiłaś? Niektórzy spędzają godziny na próbie przypomnienia sobie przebiegu całego snu, osoby bardziej wtajemniczone sięgają po sennik i skupiają się wyłącznie na jego fragmentach. Kolory, przedmioty, sytuacje w których się znajdujesz podczas snu – to wszystko ma znaczenie i pomaga zrozumieć, co tak naprawdę siedzi nam w głowie, stąd wzięły się interpretacje snu. To niczym próba tłumaczenia filmu, z języka podświadomości, na język świadomości – w którym każdy niuans może mieć znaczenie, jeżeli wiesz na co zwrócić uwagę. Możesz podjąć się tego sama, jednak dla początkującej osoby poprawna interpretacja całego snu może być wyzwaniem, stąd pomoc oferowana przez internetowe wróżki, które zajmują się tym profesjonalnie. 

Jaki wpływ mają na nas sny?

Dlaczego interpretacja snów jest tak istotna? Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jaki wpływ na nas mają kwestie, które z początku wydają się być wyłącznie powierzchowne i błahe. Odczuwamy niepokój idąc do pracy lub wykonując najprostsze codzienne czynności i nie wiemy, gdzie leży jego przyczyna – może to właśnie Twoja głowa próbuje Ci przekazać coś istotnego? Interpretacja snu u wróżki może pomóc ośmielić Cię do stawiania czoła bieżącym problemom na każdej płaszczyźnie, otwierać oczy na kwestie dotąd niezauważalne oraz dodać pewności w komunikacji z własnym ciałem i duchem. 

Nie zwlekaj, pozwól, aby Twoja wróżka pomogła Ci w drodze do pełnej samoświadomości.

Kup interpretację Twojego snu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top