Czym się różni biała i czarna magia?

BIAŁA I CZARNA MAGIA  –  CO JE RÓŻNI?

Aby poprawnie posługiwać się powyższymi nazwami, musimy zacząć od tego, że termin białej i czarnej magii określa jedynie dwie podstawowe metody posługiwania się magią, nie rozdziela jej na dwie osobne sfery. Trzeba pamiętać, że magia jest jedna, jednak może być wykorzystywana do wielu celów, a to, w jaki sposób się z nią obejdziemy, powie nam jakiego rodzaju magii używamy. 

BIAŁA MAGIA

Biała magia nazywana jest tą pozytywną, ciepłą –  magią światła i energii.  Jej główną cechą jest to, że nie zmienia ona energii, która nas otacza, nie wymusza ona zmiany nurtu, ani podporządkowania się. Praktykujący stymuluje energię, jaką otrzymuje i pokornie prosi o jej zwiększenie lub przekierowanie na rzecz lub konkretną osobę. Osoba wykonująca rytuał nie stawia energii żądań, oddając cząstkę siebie (energia, inkantacja, część ubioru lub materiału genetycznego),  w zamian prosi o pomoc w osiągnięciu swojego odgórnie założonego celu. Najważniejsze jest tutaj stanowisko osoby odprawiającej obrządek – nie stawia ona wymagań i jest pokorna – tylko takie cierpliwe i pełne oddania podejście pozwoli Ci na znalezienie równowagi i spełnianie się w zakresie kontrolowania otaczającej Cię energii. Pamiętaj, białą magię cechuje przede wszystkim niesienie dobra, by osiągnąć moc sprawczą, energia musi być dla Ciebie łaskawa, aby przychylić się do Twojej prośby – nie stanie się tak, jeśli Twoje serce będzie pełne złych intencji.

CZARNA MAGIA

Czarna magia określana jest przeciwieństwem białej magii, definiowanym jako ta zła i nie czysta – magia ciemności, wykorzystywana tylko do niesienia zła. Ta definicja często wprowadza odbiorcę w błąd, ponieważ czarna magia również może przynieść pozytywne skutki, chodzi tutaj jedynie o metodę, jaką obierzesz w drodze do celu. Gdy biała magia “prosi”, czarna ma na celu wymuszenie, złamanie biegu energii, spętanie je w konkretnym celu. Sztuczne kumulowanie i zmienianie energii wymaga większej siły, jest bardziej niebezpieczne i cięższe do przeprowadzenia, ponieważ raz naruszona energia lubi się mścić. Osoby biegle zajmujące się ciemną mocą mogą wpływać na ludzkie losy i zmieniać przebieg wydarzeń. Najczęściej cechują je złe intencje – chęć niesienia komuś krzywdy, zemsty, zniweczenia planów i rozpadów relacji. Jednak tak jak wspomniałam wcześniej, może być ona również napędzana pozytywnymi aspektami jak pomnożenie swojej fortuny lub poprawienie stanu zdrowia – w przypadku czarnej magii, najważniejsza jest metoda, jaką obierzesz na drodze do swojego celu.

Z JAKĄ MAGIĄ MIAŁEŚ JUŻ STYCZNOŚĆ?

Jeśli korzystasz z usług wróżki i nie jesteś pewien, w jaki sposób operuje ona energią jaką dostaje – zapytaj. Większość internetowych wróżek korzysta z białej magii, aby nie stracić przychylności światła, jednak zdarzają się i takie, które umiejętnie operują obiema metodami. Rozwiąż swoje wątpliwości u źródła.

 

Kup zestaw do rytuału oczyszczającego energię

             Jeśli chcesz oczyścić energię, przestrzeń, a przy okazji wykonać czarną sól, to wybierz

             rytuał oczyszczający energię z prostą instrukcją wykonania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top