Jak wykonać rytuał oczyszczający?

Rytuał oczyszczający

Czy oczyszczanie jest ważne?

W dzisiejszych czasach na każdym kroku słyszymy o oczyszczaniu i zdrowym trybie życia. W internecie znajdziesz setki porad o tym, jak oczyścić swój sposób odżywiania, cerę lub toksyczne nawyki – jednak to wszystko skupia się wyłącznie na aspekcie fizycznym Twojego ciała. Co w takim razie dzieje się z Twoim duchem?

Dlaczego warto dbać o swoją duchowość?

Kwestia naszej duchowości jest tematem przewijającym się od zarania dziejów, już nasi przodkowie w starożytności odprawiali rytuały oraz praktykowali medytację, aby nasz rozwój miał aspekt nie tylko fizyczny, ale również metafizyczny. Potoczne powiedzenie mówi o tym, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, jednak nie zawsze ma to przełożenie na rzeczywistość. Jeśli dbasz o ciało, ale nie dbasz o duchowy aspekty swojego życia, to szybko możesz odczuć negatywne konsekwencje takiego postępowania.

Czym jest oczyszczanie?

Oczyszczanie, to nic innego jak proces, polegający na wyklarowaniu energii jaka w nas płynie, pozbyciu się negatywnych emocji jakie nami targają lub zdjęciu złych uroków rzuconych na nas przez osoby trzecie. 

Kto może Ci pomóc w oczyszczaniu?

Można to zrobić samemu, jednak wymaga to potężnej wiedzy, dlatego większość osób postanawia skorzystać z usług osób, które zajmują się tym profesjonalnie – wróżek. To one poświęcają swoje życia na pozyskiwaniu wiedzy o uzdrawiających właściwościach roślin, minerałów oraz żywiołów, których kombinacje pomagają osiągnąć nam stan oczyszczenia duchowego. 

Jak się przygotować do rytuału oczyszczającego?

Aby przygotować się do takiego procesu, zalecana jest początkowa, regularna medytacja, pomagająca Ci połączyć się ze swoim wewnętrznym Ja. Pomaga Ci ona zrozumieć, w jakiej sferze takiego oczyszczenia potrzebujesz. Czy to ciągłość w niepowodzeniu działań? A może nieudane życie miłosne? Nie wiesz dlaczego nie umiesz utrzymywać stałych znajomości? Albo wciąż popełniasz te same błędy? Zgłoś się do swojej wróżki, poprowadzi Cię ona na drodze do rozwiązania takich problemów.

Dlaczego warto dbać o regularne oczyszczanie na poziomie duchowym?

Dlaczego tak istotnym jest dbanie o swój aspekt duchowy? Nagromadzone problemy oraz negatywna energia, nie tylko zatruwa Twój umysł, ale również Twoje ciało. Jesteś wtedy podatna na stres, bardziej skłonna do popełniania nieświadomych błędów, Twoje myśli wiecznie są zajęte rozterkami, a co za tym idzie, jesteś coraz bardziej zmęczona i brak ci sił, aby cieszyć się rzeczami, które kiedyś sprawiały Ci radość. To nie jest recepta na szczęśliwe życie. 

Kiedy potrzebujesz rytuału oczyszczającego?

Jeśli czujesz, że wszystko już w życiu osiągnęłaś, masz szczęśliwą rodzinę i partnera, a jednak wciąż brakuje Ci tego “czegoś” to dobry moment, aby pomyśleć o oczyszczeniu swojego ducha. Całkiem możliwe, że odpowiedzi na Twój emocjonalny niedosyt nie musisz szukać u specjalistów natury medycznej, Ona już w Tobie jest, ukryta w Twojej aurze. Nie bój się jej poznać i zadbać o swojego ducha.

Kup zestaw do rytuału oczyszczającego energię

             Jeśli chcesz oczyścić energię, przestrzeń, a przy okazji wykonać czarną sól, to wybierz

             rytuał oczyszczający energię z prostą instrukcją wykonania.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top